W naszych projektach łączymy piękny design
z funkcjonalnością oraz celami biznesowymi klienta.

Technologia

Responsive Web Design (RWD) & Adaptive Web Design

Responsive Web Design to technologia, która pozwala optymalnie dopasować stronę www w zależności od urządzenia na którym jest wyświetlana. Dzięki temu, bez względu czy uruchamiamy stronę na komputerze stacjonarnym czy na małym ekranie smartphona, użytkownik otrzymuje tak samo wysoki poziom użyteczności oraz doświadczenia (UX), zachowując spójność indentyfkacji wizualnej.

 

HTML 5

CSS 3

jQuery

Less CSS

 Najnowsza wersja języka do tworzenia stron internetowych dająca niespotykane dotąd możliwości. Dzięki obsłudze nowych znaczników zapis kodowy strony jest bardziej naturalny i zwiększa efektywność podczas wprowadzania nowych modyfikacji.

Dodatkowo znacznik canvas w połączeniu z technologią Java Script pozwala na tworzenie z użytkownikiem interakcji możliwej wcześnie tylko poprzez zastosowanie (wypieranej obecnie z rynku) technologii Flash, której główną wadą jest brak jej obsługi przez smartphony. 

Nieograniczone niemal efekty graficzne w oka mgnieniu nawet na komórce. Zastosowanie najnowszej wersji arkuszów stylów daje możliwość tworzenia efektów graficznych możliwych wcześniej tylko i wyłącznie przez zastosowanie przygotowanych grafik. Zamiana cieni, zaokrągleń, gradientów na zapis w CSS zamiast grafik sprawia, że strona jest lżejsza, co przyśpiesza jej wczytywanie (jest to istotny parametr dla wyszukiwarki Google) i zmniejsza transfer, który liczy się dla użytkowników przeglądających serwis przez komórkę. W naszych projektach wykorzystujemy również element CSS3 jakim są rozszerzone możliwości media queries – w ten sposób kontrolujemy stronę w zależności od rozdzielczości urządzenia i jego orientacji (pionowa lub pozioma), czyli wprowadzimy RWD - Responsive Web Design.

jQuery Potężna nakładka na technologię JavaScript, która poszerza jej możliwości, zwiększa efektywność pracy nad wprowadzaniem funkcjonalności opartej o JavaScript. Dzięki zastosowaniu jQuery możliwe jest utworzenie sliderów, animowanych nawigacji tworzenie asynchronicznych wywołań (AJAX) oraz w połączeniu ze znacznikiem canvas robienie animacji czy interakcja z użytkownikiem. 

Rozszerzenie dla CSS umożliwiające czytelniejszy zapis stylów, jak i wielokrotne wykorzystanie elementów - zabieg ten daje nam pewność, że wprowadzenie zmiany w wykorzystywanym elemencie, wprowadzi zmianę w każdym kolejnym stylu, który go wykorzystuje (wpływa to na zachowanie spójności serwisu).

MySQL

PHP 5+

CakePHP

ExtJS

Najpopularniejsza a zarazem darmowa baza danych tworzona przez lidera na rynku bazodanowego – firmę Oracle. Baza danych MySQL oferowana przez większość firm zajmujących się hostingiem stron internetowych, więc przy wyborze usługodawcy można skupić się na innych czynnikach. Baza MySQL jest zabezpieczona nazwą użytkownika oraz hasłem (wymaga autoryzacji przy każdej próbie dostępu), a dane w niej zawarte nie są dostępne dla nikogo kto nie posiada danych dostępowych, co sprawia, że spełnione są formalne wymagania GIODO odnośnie wymogów przechowywania danych osobowych. 

PHP jest obiektowym językiem programowania, który pozwala na dynamiczne generowanie stron internetowych mogących przedstawiać różne treści w zależności od zmiennych wartości. Jest to obecnie najpopularniejszy język używany przy tworzeniu serwisów WWW

CakePHP jest frameworkiem dla języka PHP. Dzięki obiektowemu podejściu każdy projekt utworzony w CakePHP zachowuje strukturę MVC (Model-View-Controller). Jest to ważny element dla przejrzystości projektu i dla zachowania logicznej struktury, gdyż rozdziela on logikę systemu od użytych danych oraz od warstwy prezentacji. Znacząco zwiększa to efektywność przy wprowadzaniu modyfikacji i nowych rozwiązań. Takie rozwiązanie umożliwia również raz pobrane dane prezentować na wiele sposobów (tekst, plik do pobrania, wykres, itd.) 

ExtJS jest to framework dla JavaScript, który służy przede wszystkim tworzeniu aplikacji webowych. Dzięki tej technologii tworzymy oprogramowanie intranetowe, które dostępne jest z każdego urządzenia z przeglądarką internetową i dostępęm do sieci. Najważniejszą zaletą aplikacji opartych o ExtJS jest intuicyjny interface - nie trzeba uczyć się obsługi na nowo!

Sencha Touch

TWIG

Bootstrap

Node

Sencha Touch to idealne rozwiązanie do tworzenia aplikacji mobilnych w oparciu o HTML 5. Użytkownicy będą się poruszać po aplikacji mobilnej przygotowanej w Sencha Touch jak po zwykłej, natywnej aplikacji, mając do niej dostęp z każdego systemu (niezależnie czy jest to iOS czy Android).

TWIG to elastyczny, szybki i bezpieczny silnik szablonów, stworzony dla języka PHP. Przy zastosowanidesu logiki MVC, jest bardzo istote, aby warstwa prezentacji była jak najbardziej przejrzysta i czytelna - właśnie ten aspekt jest w znacznym stopniu usprawniony dzięki zastosowaniu TWIGa.

Bootstrap to najpopularniejszy framework HTML, CSS i JS do tworzenia wyglądu (frontend'u) serwisów i aplikacji internetowych zarówno dla komputerów stacjonarnych jak i urządzenień mobilnych.

Node.js to aktualnie coraz popularniejsza platforma do tworzenia zaawansowanych serwisów www i aplikacji prezentujących wyniki w czasie rzeczywistym. Jest niesamowicie wydajna szczególnie przy tworzeniu czatów, gier online, prezentacji wykresów w czasie rzeczywistym i innych zastosowań. 


Zaufali nam: