Nic co jest w internecie nie jest nam obce.
Oferujemy wszystkie usługi pod jednym dachem!

Co robimy

Strony internetowe

Nie jesteśmy kolejną agencją tworzącą szablonowe strony o podobnym wyglądzie. Każdy projekt jest dla nas unikatowy. Dzięki temu wyróżniamy się dopracowaną w najmniejszych nawet detalach grafiką, dobrze zaprojektowaną funkcjonalnością, oraz łatwością obsługi stron nawet przez początkujących internautów. Bez względu czy jest to prosta strona - wizytówka, microsite, czy rozbudowany portal społecznościowy, intranet lub aplikacja biznesowa.

 

Intranety, Aplikacje webowe dla firm

Posiadamy szeroką ekspertyzę we wdrażaniu zaawansowanych intranetów, platform B2B, systemów CRM, programów monitoringu pracy handlowców, oraz integracji istniejącego już oprogramowania biznesowego. Specjalizujemy się w tworzeniu oprogramowania na wyłączne zamówienie klienta. Posiadamy też szeroką ofertę gotowego oprogramowania webowego dla firm takiego jak aplikacje do projektowania, wysyłania i monitorowania skuteczności newsletterów, oprogramowanie wspomagające pozycjonowanie, zarządzanie projektami, lub tworzenie sklepów internetowych.

 

Sklepy internetowe [ e-commerce ]

Wdrożenie skutecznego sklepu internetowego rządzi się ściśle określonymi prawami. Nie wystarczy dobre oprogramowanie oraz atrakcyjna grafika. Kluczem do sukcesu jest przede wszystkim: doświadczenie w projektowaniu użyteczności, user experience (UX), funkcjonalność , pozycjonowanie oraz e-marketing. Dlatego przy projektowaniu sklepów internetowych kładziemy szczególny nacisk na te właśnie zagadnienia, a po uruchomieniu sklepu zajmujemy się skutecznym wypromowaniem sklepu w internecie oraz analizą efektów.

 

Facebook, google+, nk.pl, twitter

Oferujemy kompleksową obsługę firm w najpopularniejszych mediach społecznościowych takich jak Facebook, google+, nk.pl, twitter. Planujemy strategię obecności firmy w mediach społecznościowych, projektujemy grafikę, tworzymy aplikacje Facebookowe, zarządzamy kampaniami reklamowymi, prowadzimy i moderujemy profile, organizujemy konkursy, a przede wszystkim skutecznie angażujemy społeczność.

 

Obsługa

Strona internetowa to często zaledwie początek drogi do sukcesu. Nie każdy zdaje sobie sprawę, że dopiero przemyślana strategia rozwoju serwisu oraz sprawna obsługa zapewnią jej sukces na jaki zasługuje. Współpracując z nami mają Państwo do dyspozycji kompletny team ekspertów od internetu: doświadczonych informatyków, najlepszych grafików, specjalistów od mediów społecznościowych, copyrightera, konsultanta adwords/analytics, specjalistę od pozycjonowania oraz dyspozycyjnego account managera. Co miesiąc analizujemy skuteczność naszych strategii i sugerujemy nowe rozwązania.

 

Dla agencji PR, brandingowych, dtp

Dla agencji PR, brandingowych, reklamowych proponujemy wykonanie oprogramowania serwisu www pod klucz na bardzo atrakcyjnych warunkach. Zajmujemy się oprogramowaniem pod dostarczoną grafikę, lub całym procesem przygotowania strony od początu do końca. Proponujemy także skorzystanie z naszych aplikacji webowych do projektowania, rozsyłania i monitorowania skuteczności newsletterów, zarządzania klientami lub naszego systemu CRM.

 

Kreacja graficzna, logo, webdesign

Solidna kreacja graficzna była od początku fundamentem naszej agencji. Decydując się na współpracę z naszą firmą, mogą Państwo liczyć, że każda przygotowana przez nas grafika będzie odpowiadała najwyższym standardom designerskim. Koncentrujemy się głównie na kreacji do internetu: designie stron internetowych, aplikacji, interface’ów, jednak ponieważ coraz więcej firm rozpoczyna swoją działalność od internetu, projektujemy dla nich również logotypy, wizytówki, lub od razu całą identyfikację wizualną.

 

Hosting, statystyki strony, e-mail

Naszym klientom oferujemy hosting z najwyższej półki w bardzo atrakcyjnej cenie. Dysponujemy własnymi niezawodnymi serwerami podłączonymi do ultra szybkich łącz światłowodowych, wykorzystujących najnowocześniejszą technologię. Korzystając z naszego hostingu mogą Państwo ponadto cieszyć się darmową gwarancją na poprawne funkcjonowanie stworzonego przez nas serwisu www, nawet w przypadku znaczących upgrade’ów oprogramowania. Oczywiście do każdego serwisu www konfigurujemy dla Państwa konta e-mail oraz statystyki strony. Czytaj więcej....

 

Zaufali nam: