Szukasz pracy w agencji interaktywnej? Dołącz do naszego teamu! Poszukujemy web developerów php oraz project managera.

Kariera

W tej chwili poszukujemy osoby, która dołączy do naszego teamu na stanowisku:

Web Developer / Programista PHP

OPIS STANOWISKA:

Osoba na stanowisku Programisty PHP będzie odpowiedzialna za:

  • tworzenie i rozwijanie naszego autorskiego oprogramowania CMS, E-commerce oraz aplikacji webowych w oparciu o technologię HTML5/CSS3/LESS/PHP5/PHP Cake/JQuery
  • wdrażanie tego oprogramowania do nowych projektów oraz rozwijanie już istniejących
  • pracę nad naszymi startupami oraz aplikacjami webowymi
  • research nowych technologii oraz wdrażanie ich do naszych projektów

Oferujemy stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin poniedziałek/piątek 9:00-17:00 w naszym biurze na ul.Mokotowskiej w Warszawie. (Ewentualna możliwość łączenia pracy zdalnej z pracą w biurze).

WYMAGANIA:

  • bardzo dobra znajomość HTML5, CSS3
  • znajomość PHP, MySQL, JQuery
  • umiejętność korzystania z frameworków MVC
  • umiejętność korzystania z gotowych rozwiązań, bibliotek, itp.
  • terminowość, dobra organizacja pracy, motywacja, chęć nauki
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (lub freelance)

MILE WIDZIANA:

  • znajomość CakePHP, Extjs

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • miłą atmosferę w pracy
  • udział w ciekawych projektach
  • możliwość rozwoju
  • fantastyczną lokalizację (niedaleko placu Zbawiciela i stacji metro Politechnika) z bardzo łatwym dojazdem komunikacją miejską

Aplikacje zawierające CV prosimy wysyłać na adres biuro@prosurf.pl W temacie prosimy napisać "Webdeveloper - Programista PHP". Do wysyłanej aplikacji prosimy dopisać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn.29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych). Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.