W naszych projektach łączymy piękny design
z funkcjonalnością oraz celami biznesowymi klienta.

Worek Karmy

Serwisy internetowe związane z produktami dla naszych pupili są bez wątpienia dość zaniedbaną działką w internecie. Znakomita ich większość oparta jest o dość przestarzałe skrypty a kreacja graficzna często pamięta jeszcze początki ery internetu. W wyniku tego, każdy sklep wygląda bardzo podobnie i żaden nie pozostaje na dłużej w pamięci. 

Dlatego przy kreacji Worka Karmy, współnie z klientem zdecydowaliśmy się pójść w kierunku pastelowej kolorystyki oraz rysunkowych postaci psa i kota, które wyróżnią serwis i zapewnią mu spójny przekaz. Aby dodać urozmaicenia, zaprojektowaliśmy illustracje naszego psa i kota w 10 różnych pozach. Dzięki temu, w zależności od sytuacji może on być wykorzystany, zarówno w nagłówku na stronie sklepu jak i w korespondencji mailowej, newsletterach, promocjach, ulotkach i koszulkach.

Przy okazji ciekawi jesteśmy czy ktoś zwrócił uwagę na drobne, stylowe elementy graficzne w tle nawigacji? Jeśli nie można je zobaczyć na trzeciej miniaturce.

Tym razem na życzenie klienta sklep został oparty o ogólno-dostępne oprogramowanie Presta Shop, które nieco przerobiliśmy dla potrzeb sklepu. 


Co zrobiliśmy

  • Projekt graficzny sklepu internetowego
  • Projekt logo "Worek Karmy"
  • Projekt 10 ilustracji kotów/psów
  • Wdrożenie grafiki pod oprogramowanie Presta Shop
  • Modyfikacje skryptu Presta Shop o nowe funkcje

Adres www 

  • worek-karmy.pl


zobacz online »   « powrót do portfolio

Zaufali nam: